Selülit Karşıtı Bakım Kremi (250ml)
Selülit Karşıtı Bakım Kremi (250ml)
Selülit Karşıtı Bakım Kremi (250ml)

Selülit Karşıtı Bakım Kremi (250ml)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,00(KDV Dahil)

Selülit Karşıtı Bakım Kremi (250ml)

Neshlly Selülit Karşıtı Bakım Kremi, vücuttaki kan akışını hızlandırırken aynı zamanda cildin sıkılaşmasına ve selülit görünümünün azalmasına yardımcı olur. İçerik özeliği itibarıyla, Shea ve Hindistan cevizi yağı cildin doğal nem dengesine destek vererek cildi besler ve yumuşaklık kazandırır. Selülite karşı etkisiyle bilinen kafein, vitaminler, peptitler ve bitkisel ekstraktlar içeren zengin formülü ile cildin daha sıkı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olurken, kokusu ile tazelik ve ferahlık hissi verir.

 

KULLANIM BİLGİSİ

İhtiyaç duyulan bölgelere sabah ve akşam olacak şekilde, günde 2 defa dairesel hareketlerle 2 ile 3 dakika kalp yönüne doğru masaj yaparak uygulayın. Yumuşak dokusuyla kolayca masajla uygulanabilir. Cilt, kremi tam olarak emdikten sonra yapışkan bir his bırakmaz. Ürünün etkisinin artması için, kremi uygulamadan önce, Neshlly %100 Doğal At Kılı Fırçası ile kuru fırçalama yapılması önerilir. Uygulama sonrasında, önce serinlik ardından yanma, ısınma hissi normaldir. Bu hissi azaltmak için ince tabaka halinde kullanım önerilir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. İşlem görmüş, yanığa maruz kalmış ve yaralı cilde uygulanmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı serin bir yerde saklayınız.

 

 

BİLGİLENDİRME:  Kullanılmış, ambalajı açılmış ürünlerde; yönetmelik hükümleri uyarınca ve hijyen kuralları gereği iade veya değişim kabul edilmemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR